Google mapy Facebook
neděle, 18. srpna 2019

HITACHI - profil značky

Ceník maloobchodní
Ceníky
Katalogy
Katalogy
Akční letáky
Akční letáky
www.akcehitachi.cz
www.akcehitachi.cz
e-shop
e-shopJaponsko, země elektrických inovací, je rodným místem firmy Hitachi Koki Co. Ltd., mateřským sídlem všech působišť Hitachi na celém světě. Již v roce 1949 zahájila rozvoj, výrobu a rozšiřování elektropřístrojů se značkou Hitachi

V následujících letech Hitachi Koki Co. Ltd. vyrostla ve společnost mezinárodního charakteru s výrobou v pěti japonských městech a rovněž v Singapuru, Číně, Malajsii a Irsku.

NEJMODERNĚJŠÍ TECHNIKA
Není pochyb o tom, že Japonsko může dnes nabídnout nejvyšší technologii prakticky ve všech průmyslových odvětvích. Týká se to také elektropřístrojů firmy Hitachi. Je tedy jasné, že ve všech modelech jsou realizovány nejnovější a nejmodernější technická řešení. Zde je několik příkladů:
motory - veškerá vinutí jsou impregnována epoxidem, přípojky kolektorů jsou svařovány a proto jsou obzvláště odolné vůči horku
těla přístrojů - jsou vyrobena z umělé hmoty vyztužené skelnými vlákny a tím jsou mimořádně pevná
ložiska - velice kvalitní uzavřená kuličková ložiska nevyžadují absolutně žádnou údržbu a zajišťují zvláště dlouhou životnost

KONTROLA KVALITY
Elektrické nářadí Hitachi je bez výjimky podrobeno v každém stádiu zhotovení nejtvrdším inspekcím a zkouškám podle přísného programu kontroly kvality. Zkušební experti prohlížejí každý díl s největší přesností a pečlivostí na jeho bezvadný stav. Konstrukční části a konstrukční celky se důkladně prohlížejí již na montážní lince. Po konečné montáži je každé elektrické nářadí ještě jednou podrobně přezkoušeno, aby byla zaručena stálá kvalita.

PROHLÁŠENÍ O SHODĚ
Hitachi s výhradní zodpovědností prohlašuje, že výrobky ve shodě se směrnicemi Rady Evropy 89/392/EWG, 89/336/EWG, 73/23/EEG a 98/37EC odpovídají standardním nebo normalizovaným dokumentům EN60745 a EN61000-3. Splňují rovněž všechny české standardy a vlastní požadované certifikační osvědčení. Každý elektropřístroj vlastní svoje identifikační číslo:
1. Sériové číslo na typovém štítku
2. Rok výroby obsažen v sériovém čísle

Čtyři roky po sobě jsme získali cenu "iF Design Award"
Ocenění "iF Design Award" vzniklo v roce 1953 v Německu, které bylo místem vzniku moderního designu výrobků. Toto designové ocenění je celosvětově považováno jako jedno z nejprestižnějších. Oceňování je prováděno v rámci velkého množství výrobků, u nichž jsou vyčerpávajícím způsobem posuzovány nejen parametry související s návrhem, jako např. kreativita, vzhled, uživatelská přívětivost, ale rovněž faktory jako výkon, kvalita, cena a vliv na životní prostředí.
Oceněné modely:
2006 - kladiva H65SB2 a H65SD2
2005 - kladivo H25PV, aku rázový utahovák WH12DMR
2004 - rotační kladivo DH40MR, aku rázové utahováky WH12DM2 a WH12DAF
2003 - kladivo H45MR

Eko-produkt
Hitachi Koki navrhuje výrobky v rámci hodnocení dopadu na životní prostředí. Nejsou zaznamenávány pouze základní body hodnocení výrobku podle systému v rámci Hitachi Group, ale poskytujeme ucelený systém informací o vlivu na životní prostředí.
Tyto informace symbolizujeme značkou ekologického produktu "Eko-produkt" a příslušnými informacemi o výrobku, které rovněž propagujeme.