Google mapy Facebook Youtube
sobota, 17. listopadu 2018

RYOBI - profil značky

Ceník maloobchodní
Ceníky
Katalogy
Katalogy
Akční letáky
Akční letáky
www.akceryobi.cz
www.akceryobi.cz
e-shop
e-shopSÍLA SKUPINY:
Ryobi® je značka mezinárodní skupiny TechTronic Industries (TTI), světového výrobce elektrického a benzínového nářadí. Závazek skupiny TTI k inovaci a kvalitě potvrzuje její vedoucí pozici na trhu s nářadím a zahradními a domácími doplňky, s kompletním portfoliem značek od akumulátorových nástrojů po laserové měřicí přístroje


INOVACE K SLUŽBÁM UŽIVATELŮ:
Ryobi® je jednou z nejdynamičtějších značek, která nabízí rozsáhlou řadu akumulátorových, ze sítě napájených a stolních nástrojů: Její výrobky v sobě spojují snadné používání, inovaci a skvělou užitnou hodnotu, což je pro tuto značku charakteristické.

Společnost Ryobi® každý rok vyvíjí nové inovativní technologie, abyste doma i na zahradě mohli pracovat efektivněji, bezpečněji a pohodlněji.

Livetool Indicator™, GripZone™, DustTech™… řada nových prvků, díky kterým je práce v dílně a na zahradě mnohem jednodušší a snazší.

NEJFLEXIBILNĚJŠÍ AKU NÁŘADÍ - One Plus™:
Systém One Plus je nejflexibilnější aku nářadí na světě, protože je možné jednu baterii a nabíječku použít až s 29 bezdrátovými dílenskými nástroji a 7 různými zahradními nástroji.

Flexibilita systému One Plus znamená, že si můžete vytvořit svůj vlastní systém aku nářadí, jak a kdy potřebujete. Stačí, když si koupíte baterii a nabíječku, vyberete si nářadí, které potřebujete, a stejnou baterii můžete používat se všemi nástroji, což znamená, že nemáte žádné další výdaje, protože nemusíte kupovat baterii a nabíječku ke každému nástroji zvlášť, a tak ušetříte. Systém One Plus vám nabízí ještě širší výběr, protože si můžete vybrat mezi výkonnou Li-Ion baterií, kompaktní Li-Ion baterií nebo standardní NiCd baterií, čímž získáte výkon a flexibilitu, kterou pro práci potřebujete.


Společnost Ryobi® se zavázala k udržitelnému rozvoji:
O životní prostředí by se měl starat každý a společnosti Ryobi není výjimkou. Závazek společnosti Ryobi se promítá v programech, jako je systém nářadí One+™, který snižuje počet potřebných baterií, a některé systémy elektronického zapalování, díky nimž motory méně znečisťují životní prostředí.

Kromě toho, že společnost Ryobi při vytváření výrobků striktně dodržuje aktuální normy proti znečišťování životního prostředí, respektuje životní prostředí i tím, že dodržuje evropské bezpečnostní normy, které jsou považovány za jedny z nejpřísnějších, např. směrnice WEE a RoHS.